Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


SİNEMA SALONU AÇILIYOR


Açıklama: 34 yıllık sinema hasreti nihayet sona eriyor.
Kategori: BÖLGEMİZDEN
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2015
Geçerli Tarih: 18 Şubat 2020, 03:07
Site: Kaledran.com Kaledran İnternet Sitesi
URL: http://www.kaledran.com/haber_detay.asp?haberID=683


 Anamur Ören’de Anamur Belediye Sineması açılıyor.

34 Yıldır Anamur’da Olmayan Nedir? sorusuyla Bilboardlardan duyuruları yapılan Sinema salonu 28 Şubat 2015 Cumartesi günü açılacak. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin gayreti ile yaklaşık 3 aylık hummalı bir çalışmanın ardından Anamur Sinema Salonu’na kavuşuyor. 105 kişilik koltuk kapasitesi ve iç dizaynı ile muhteşem bir kompleks haline getirilen Anamur Belediyesi Kültür Merkezi ve Sinema Salonu Ören Toki yanında hizmet verecek.

3 ay boyunca salonda yürütülen her çalışmayı yerinde inceleyen Başkan Mehmet Türe de muhteşem bir Sinema Salonu’nu Anamur’a kazandırmanın heycanını yaşıyor. Başkan Mehmet Türe ses, ışık sistemleri, kafateryaları ve 105 kişilik salonu ile Anamur’un yıllardır eksikliğini hissettiği sinemasına kavuştuğunu, bu hizmeti hayata geçirmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu kaydetti.

Anamur Belediye Sineması ilk gösterimini 28 Şubat günü gerçekleştirecek. Meydan kafeteryadan sinema biletleri temin edilebilecek. Ayrıca sinema için 15 gün süresince ücretsiz servis sağlanacak.www.anamurgundem.com002www.anamurgundem.com003www.anamurgundem.com004www.anamurgundem.com005www.anamurgundem.com006www.anamurgundem.com007www.anamurgundem.com008www.anamurgundem.com009

Kaynek: http://www.anamurgundem.com/34-yillik-hasreti-baskan-ture-bitirdi/

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster