Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GENÇ İŞADAMI M.YILDIZ HABERTÜRK'TE


GENÇ İŞADAMI M.YILDIZ HABERTÜRK'TE

Hemşehrimiz, genç iş adamı Mustafa Yıldız Habertürk Tv'de Hakan Ural'ın Konuğu Oldu.
Video-haber

   (Muhabir: Ali Mavi) -Hemşehrimiz, genç iş adamı Mustafa Yıldız Habertürk Tv'de Hakan Ural'ın Konuğu Oldu.
 Habertürk Tv'de yayınlanan, emlak sektörünün nabzını tutan ve Hakan Ural'ın sunduğu sevilen program Emlak Ekspresine konuk olan Genç İş Adamı Mustafa Yıldız sektörü ve yabancı yatırımcının yönelimlerini değerlendirdi.

    Emlak Ekspresi programında her hafta, tanınmış ve başarılı konuklarıyla sektör değerlendirmesi yapan Hakan Ural'ın sorularını bu kez Mustafa Yıldız cevapladı.

'2016'dan beklentilerimiz daha fazla.


Hakan Ural'ın; "Ülkenin içinden geçtiği süreç, yani seçim süreci, tüketiciye bire bir yansıyor mu," sorusuna karşılık Mustafa Yıldız, "Tüketici bizleri takip ediyor. Elbette net olarak yansıyor. Şu anda 4 yıl boyunca Türkiye'nin sorunsuz ilerleyiciğini görmek de olumlu etki yarattı. Yakın zamanda gerçekleşen fuarda da bunu gördük. Süreç iyi gidiyor. 2016 daha iyi olacak, beklentilerimiz daha fazla," dedi.

"Bir yılımı bölgeyi tanımak için harcadım."

Hakan Ural, "Gayrimenkul üretimi yapmak kadar bunun tüketimini sağlamak da önemli. Sen yabancı satışları konusunda güvenilir ve uzman bir kişisin. Bunu nasıl sağladın." diyerek Mustafa Yıldız'ın başarısının sırrını öğremek istedi.

Mustafa Yıldız, "Güven, zaman, süreç, emek ve bölgeyi tanımızla ilgili bir durum. Ben bir yılımı bölgeyi tanımakla harcadım. Burada yaşayanlara ya da yaşamak isteyenlere hitap edebilmek üzerine çalıştım."

 

"Satışlar 20 bin konutu aştı."

Yabancı yatırımcının Türkiye'nin kültürünü de sevdiğini belirten Mustafa Yıldız, 2012 çıkan 'Yabancıya Konut Satışı Yasası' ile işlerin hızlandığını belirtti. O dönemden bu yana Türkiye'de satışların 20 bin konutu aştığını ve 5 milyar doları geçtiğini belirtti. Daha da hızla artacağını söyleyen Mustafa Yıldız, temiz ve şeffaf olunması gerektiğini de ekledi.

 

"Güven çabuk kazanılmıyor ancak çabuk kaybediliyor."

Hakan Ural, Mustafa Yıldız'ın ne kadar bir sürede bu seviyeye geldiğini öğrenmek istedi. Mustafa Yıldız, "Çok kolay olmadı. Yaklaşık 4 yıldır bu konu üzerine çalışıyorum. Yasa daha çıkmadan ben çalışmalara başlamıştım. Güven çabuk kazılmıyor ama çabuk kaybediliyor. Doğru projeleri bulmanız doğru hizmeti sunmanız lazım. Ön çalışma yapmanız, tanımanız lazım." diyerek güven kazanmak için çok çabalamak gerektiğini belirtti.

"Trabzon, Sapanca ve Yalova ilgi görüyor."

Mustafa Yıldız, İstanbul'un her zaman en fazla ilgiyi gördüğünü ancak ilginin yeni bölgelere de kaydığını söyleyerek, yıldızı parlayan Trabzon, Sapanca ve Yalova'nın da taleplerinin arttığını dile getirdi. Yeşil ve suyu sevdiklerini ve tercihlerini buna göre yaptıklarını ancak nitelikleri de çok ön planda tuttuklarını ve bizim alıştığımızın dışında 3+1 bile küçük geldiği için daha büyük yapıları tercih ettiklerini de ekledi.

Devletin de teşvik ve tanıtım anlamında biraz daha destek olması gerektiğini belirten Mustafa Yıldız, hepimize düşen görevler olduğunu söyledi.

Keyifli sohbet için teşekkür eden Hakan Ural, ilerleyen bölümlerde Mustafa Yıldız'ı tekrar konuk almak istediklerini belirtti


Bu haber 3433 defa okunmuştur.

  Facebook  Google 

İLGİLİ Haberler

Tıklayınız
BAHADIR DEV BAHADIR DEV
BATIRIKLA DOLU YAZ TATILI
MISAFIR KALEM MISAFIR KALEM
MELLEÇLI IHSAN TÜFEKÇIOGLU SIIRI
ALI MAVI ALI MAVI
ALDIRMA
NECMI DEV NECMI DEV
O KADAR DA HAVASI OLACAKMIS
ISMET MERT ISMET MERT
AKS SINAVINA HAZIR MIYIZ
SAMI KAS SAMI KAS
ACILDE SINIRSIZ EGLENCE
GALADIRANLIOGLU GALADIRANLIOGLU
IÇIMDE BI SIKINTI VAR
KEMAL AY KEMAL AY
KIMLER GELDI GEÇTI BU YOLDAN...
HASAN ATES HASAN ATES
Konut Kredisi Kullanirken Nelere Dikkat Etmeli?
A.KADIR GÜNDÜZ A.KADIR GÜNDÜZ
BIZIM ÇOCUKLUGUMUZ...
SAHIZMET PEKMEZ SAHIZMET PEKMEZ
ATES DÜSTÜGÜ YERI DEGIL BÜTÜN KÖYÜ YAKTI
ERKAN ÇELIK ERKAN ÇELIK
HAYATIN ANLAMI YA DA ANLAMSIZLIGI
SUNAY DUR SUNAY DUR
IYI KI VARSIN KALEDRAN.COM
DAVUT DUMAN DAVUT DUMAN
GÖNLÜMÜN KÖYÜ

ANAMUR'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMINI

ANAMUR

FOTO GALERİ